Ми всі одна сім'я

22.09.2017р. до дня визволення Решетилівщини та дня Решетилівки учні нашої гімназії взяли участь у велосипедному забігу до визначних місць Решетилівки, де здійснили покладання квітів. Разом зі мною у цьому дійстві взяли участь три Саші з мого виховного класу: Нагнойний, Оставненко і Саїдов.






З учнями 6-Г класу, де я класним керівником, провели свято "День Святого Валентина". Діти активно брали участь у конкурсах: "Географічний", "Інтелектуальний", "Підбери пару". Із захопленням провели ігри, музикальні номери.
Потапова Катя прочитала власний вірш "Лебедина вірність". Кожен з дітей традиційно отримав симпатичні "валентинки".










Відбулися класні батьківські збори за темою: "Ми і наші діти", на які були запрошені батьки, психолог гімназії Полонська Ю.Ю,, вчитель англійської мови Черкун С.І. Батьки були активні, відкриті під час тренінгу "Без ляпасу: як з любов'ю та повагою визначити дитині кордони", який професійно провела психолог гімназії. При спілкуванні відбувся відвртий діалог. Черкун С.І. звернула увагу батьків на використання методів проекту під час проведення уроків англійської мови. 
Я повідомила батьків, що стараються у навчанні такі учні: Попович Христина, Назаренко Катерина, Петровський Даніїл, Черевач Даниїл, Харченко Юлія, Афанасьєв Владислав, Калініченко Анастасія, Красуцький Андрій, Потапова Катерина.
Назаренко Катерина на районному конкурсі "Мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка" виборола ІІ місце. 
Проаналізовано результати навчальної діяльності учнів за І семестр (рейтинговий бал 8,2).
На зборах батьки змогли дійсно черпати поради, рішення, оптимізм, а чим більше вони забрали з собою, тим багатшими станемо ми.










З своїм 6-Г класом проведено свято "Нумо, дівчата", де дівчаток класу привітала я, як класний керівник, голова батьківського комітету Красуцька К.М.
Красуцький Андрій вітав дівчаток віршом "Вже заспівали дзвінко води".
Цікаво провели конкурси Саїдов Олександр, Попович Христина, Калініченко Анастасія.










На базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбулося засідання районної предметної методичної  комісії з математики. Вчителі, які атестувались у 2016 році, презентували власний доробок, свої роботи, з послідуючим коментарем.
Мовчан Т.В. виступила з повідомленням про матеріали обласного тренінгу для вчителів математики з теми "Створення блогів учителями математики".
Сутула Т.К. доповіла про ефективність проведення майстер-класу (жовтень 2015р.) по створенню блогів для вчителів фізико-математичних дисциплін.
Я, як керівник районної предметної методичної комісії з математики, ознайомила вчителів з наказом Міністерства освіти і науки України №94 від 08.02.2016р. "Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015-2016 навчальному році".











19.04.2016р. в гімназії проведений конкурс краєзнавців "Люби і знай свій рідний край" (ведучий організатор позакласної роботи Гмиря І.О.)
конкурс складався із 5-ти самостійних завдань:
- Ерудит-лото "Музейними стежками"
- Фотоконкурс "Вулицями рідного селища"
- "Шануймо своїх земляків"
- "Зрозумій мене"
- "Конкурс капітанів"
Команда моїх вихованців у складі Потапової Катерини (капітан), Черевача Даніїла, Назаренко Катерини, Афанасьєва Владислава та Петровського Даніїла зайняли призове ІІІ місце.
Успіхів їм у наступних конкурсах!






Шкільний олімп
   13.05.2016 року відбулося гімназійне свято по вшануванню учнівських досягнень "Крізь терни до зірок", яке зібрало обдарованих, талановитих школярі, їх вчителів і батьків. У залі панувала атмосфера урочистості, приємні хвилювання сповнювали серця дітей і дорослих.
    Мої учні Задорожна Марина учениця 9-В класу та Черевач Даниїл учень 6-Г класу отримали нагороду за призові місця в І турі з математики. 
    Учні 6-Г класу, де я є класним керівником: 
  Потапова Катерина отримала нагороду за призове місце у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика; 
  Назаренко Катерина нагороджена за перемогу у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
     Я була відзначена грамотою за вагомі досягнення у роботі з обдарованими учнями.








Зі своїм виховним класом влітку ми побували на екскурсії в м. Полтава. Там ми відвідали музей авіації, краєзнавчий музей, була оглядова екскурсія по місту, побували в "Екваторі", де діти весело провели час в "Ігроленді".








По закінченню практики змістовно відпочили всі разом, ласуючи піцею, морозивом та соком.










1 вересня на паралелі 7-х класів мною був проведений 1-й урок "Щоб у серці жила Україна". Мова велася про найдорожче серцю кожної людини про 25-ту річницю з дня проголошення незалежності України. діти читали вірші про Україну, у виконанні Назаренко Каті прозвучала пісня "Моя Україна".Переглінули відеоролик "Це моя Україна", де ознайомилися з визначними містами України.
Кордони нашої України захищають батьки учнів мого виховного класу Потапов Леонід Вікторович та Калініченко Володимир Миколайович. Дочка одного з них, Потапова Катерина, склала про батька вірш "Найкращий тато", який торкнувся душі кожної дитини.

Мій тато найкращий
І всі про це знають
Бо він усе вміє
І всім помагає

На тракторі їздить
Татусь мій управно
На ньому поля
Обробля вранці рано.

Але зараз він бореться
За мир і свободу
Усі чекають коли
Повернеться герой наш додому.

Я дуже пишають
Своїм татусем
І з гордістю можу
Назвати його сильним бійцем!



















На передодні Дня козацтва, хлопці мого виховного класу взяли участь у військово-патріотичній композиції.






У виховному класі цікаво відсвяткували День Збройних Сил України. Учні захоплювалися конкурсами які проводила я та учні відповідальні за художню самодіяльність класу, зокрема, Потапова Катя.





17.02.2017 року відбулися класні батьківські збори на тему "Допомога учням у навчанні". 7 порад по цьому питанню надала психолого гімназії Полонська Ю.Ю.

Поради по цьому питанню мною, як класним керівником:
        Ні таблетки, яка вилікувала б усі хвороби разом. Так само з процесом виховання. Але безвихідних ситуацій не буває. Що робити, якщо змусити дитину вчитися вкрай складно? Потрібно знайти таку мотивацію, щоб дитині захотілося виконати запропоновану роботу, щоб не тільки результат, але і сам процес виконання роботи був для дитини приємний. Заохочуйте свою дитину за добре виконане домашнє завдання, хваліть його, радійте його результатами, пов'язаних з позитивною відміткою. Формуйте у дитини культуру розумової праці, цікавтеся, яку додаткову літературу можна використати для якісного виконання домашніх завдань. Консультуйтеся з вчителями-предметниками, якщо бачите, що ваша дитина відчуває труднощі з підготовкою домашніх завдань.
       Немає єдиного правила для всіх і на всі випадки життя. Кожна дитина унікальна, унікальні і наші стосунки з ним. Філософ Руссо говорив: «Діти нехай роблять те, що хочуть, а вони повинні хотіти те, що хоче педагог». Якщо ми хочемо, щоб у наших дітей не виникали проблеми з успішністю, не з'являлося небажання вчитися, то не тільки вчителі, але й батьки повинні постійно удосконалювати знання про свою дитину. Це запорука успіху. Вони найкраще знають свою дитину і швидше можуть прийти на допомогу, якщо у нього виникнуть проблеми в навчанні. Тільки самі батьки, детально проаналізувавши ситуацію, зможуть зрозуміти, чим викликане небажання вчитися.








Немає коментарів:

Дописати коментар